Iepazīsimies nedaudz tuvāk!

Dalāmies ar idejas aizsākumiem, ikdienu un mūsu nākotne vīziju! Jo zinām, ka tādi "piparu galvas" kā mēs esam daudz!

Par mums

Ideja par čillī audzēšanu un pārstrādi radās pēc ceļojuma uz Indiju, kur es biju patiesi iemīlējis aso ēdienu. Atgriežoties mājās, sapratu ka mums šī niša nav pietiekami attīstīta. Sākot interesēties par piparu tēmu, sapratu ka Latvijai vajag čillī pieejamību daudz plašākā mērogā, kā arī vajag sabiedrību iepazīstināt ar un izglītot par šo brīnišķīgo augu. Rezultātā, tika meklētas iespējas, kur var iegādāties čillī, un sākts eksperimentēt ar ražošanu savas mājas virtuvē Andrejsalā. Protams, bija daudz jaunu emociju, gan gandarījuma, gan vilšanās, citreiz piedzīvoju pat pilnīgu izgāšanos. Eksperimintējot viss tika detalizēti pierakstīts - kas un kad tika likts iekšā, cik daudz un kādās proporcijās. Kad pirmos izdevušos produktus devu nogaršot apkārtējiem cilvēkiem, atsauksmes bija visdažādākās - kāds iemīlēja šo produktu jau no pirmās dienas, bija kam vajadzēja kādu laiku lai aprastu, bija kam nepatika, taču beigās izveidojās tāds pieprasījums, ka par hobiju to nosaukt vairs nekādi nevarēja. Tā kā es nāku no zemnieku ģimenes, ilgi nebija jādomā un izlēmu ka pats izaudzēšu piparus, no kuriem veidošu produkciju.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar čillī ražošanu no sākuma līdz beigām - paši visu izaudzējam, parstrādājam, un arī realizējam tirgū. Mēs esam jauni šajā jomā, bet ar lielām ambīcijām un mērķiem. Uz doto brīdi audzējam aptuveni 32 čillī škirnes, kas ļauj mums saražot ap 43 dažādu galu produktu - 18 veida mērces (kas ir iedalītas viegli, vidēji un ļoti asās), 11 dažādus marinējumus, vairāku veidu čillī pulverus un pat čillī ievārījumus. Tāpat tiek attīstīti arvien jauni produkti.

Šobrīd viss tiek veikts pašu spēkiem. Mūsu moto veidojot produktus ir: Čillī ar Latvijas garšu. Mēs gribam ražot produktus no izejmateriāliem, kas brīvi aug un ir pieejami tepat Latvijā. Mēs cenšamies katru produktu veidot ar oriģinālu garšu, lai tas padarītu ēdienu neatkārtojami gardāku. Katra produkta iedvesma ir bijis kāds stāsts no dzīves, kas atspoguļojas gan tā garšā, gan nosaukumā.

Mūsu klienti ir visdažādāko vecumu cilvēki - sākot ar pusaudžiem un beidzot ar gados vecākiem cilvēkiem. Daži no viņiem smej - mūsu produkcija ir padarījusi viņus par īstiem čillī atkarībniekiem.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.